ppnt biura

Filozofia
Funkcjonalnosc / Energooszczędność / Innowacyjne technologie / Odnawialne źródła energii

Szczególny nacisk firma kładzie na zastosowanie w swych realizacjach projektowych rozwiązań opartych o odnawialne źródła energii – posiadamy w swoim dorobku projektowym różnego rodzaju i wielkości instalacje zawierające większość z obecnie stosowanych nowoczesnych rozwiązań technologicznych w tym zakresie.  W działaniach promujących ww. technologie zapewniamy pomoc w zakresie analiz koncepcyjnych, nadajemy kierunek i wspomagamy inwestorów w zakresie możliwości pozyskania dofinansowania, opierając się na obecnych możliwościach dostępnych w kraju. Zapewniamy pełną obsługę projektową, od momentu wykonania pierwszej analizy i  koncepcji, aż do uzyskania niezbędnych pozwoleń administracyjnych. Na życzenie Inwestora podejmujemy się kompleksowego prowadzenia i nadzorowania przedmiotowych inwestycji.

 

Nasza praca polega na dokladnym zrozumieniu, wlasciwym zinterpretowaniu i terminowym dostarczeniu produktu (budynku), który w możliwie najlepszy sposób odpowiada potrzebom naszego klienta. Koncentrujemy się na słuchaniu, dyskusji, wyszukiwaniu alternatyw i kreowaniu nowych rozwiązań przy otwartym współdziałaniu naszych klientów. Nasze biuro stało się znane dzięki takim wartościom jak:

Doskonałość wykonania

Dążymy do doskonałości w każdym aspekcie naszej pracy. Świadczymy najwyższy poziom usług dla naszych klientów. Dążymy do tworzenia trwałych wartości, wartości na całe życie budynku. Nasze rozwiązania są racjonalne, elastyczne i efektywne w wykorzystanie przestrzeni.

Innowacyjność

Oddajemy się w pełni celowi znalezienia optymalnego i innowacyjnego rozwiązania, zarówno pod względem koncepcyjnym jak i w detalu. W celu redukcji konsumpcji energii w naszych budynkach stosujemy zarówno sprawdzone rozwiązania tradycyjne jak i najnowsze innowacyjne rozwiązania techniczne.

Prostota

W kompozycji naszych budynków szukamy zawsze prostoty. Doskonalimy proporcje wszystkich widocznych elementów. Uważamy, ze daje to naszym projektom ponadczasową jakość. Respektujemy potrzeby użytkowników i staramy się dać im optymalna ilość światła, powietrza, wygody i elegancji, by mogli żyć i pracować w jak najlepszych warunkach.

Projektowanie i project management w jednym ręku

Nasze cele osiągamy poprzez skupienie uwagi na szczegółach. Jest to proces, które zaczyna się od udziału właścicieli biura od początkowych stadiów każdego projektu. Stworzyliśmy zespół projektantów, który nadzoruje projekt od powstania do realizacji, zapewniając, że wymagania klienta i założenia projektowe są dotrzymywane w każdym aspekcie realizowanego obiektu. Umiejętności projektowe oparte są na solidnej technice zarządzania projektami.