ppnt 22

Profil

AEC Krymow Architekci jest znanym i renomowanym biurem projektowym, zajmującym się projektowaniem architektonicznym i urbanistycznym, wzornictwem a także zarządzaniem i nadzorem procesu inwestycyjnego.

Biuro zatrudnia architektów, inżynierów i projektantów wnętrz oraz współpracuje z najlepszymi specjalistami branżowymi. Uzyskaliśmy wiele nagród i wyróżnień w konkursach projektowych w kraju i za granicą. Od lat współpracujemy z międzynarodowymi klientami i inwestorami. Realizujemy obiekty w szerokim zakresie funkcji, wśród nich biura, hotele, obiekty przemysłowe i handlowe oraz lotniska od szkicu do przekazania kluczy inwestorowi i otrzymania pozwolenia na użytkowanie. Dotrzymujemy założeń ekonomicznych inwestycji, przy stałej kontroli kosztów i terminów.

Jako generalni projektanci przejmujemy pełną kontrole i koordyncję nad projektami branżowymi. Wspólnie z doświadczonymi i sprawdzonymi biurami branżowymi oferujemy kompleksowe projektowanie w zakresie konstrukcji, instalacji grzewczych i wentylacji, instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz sieci, dostarczając kompletny projekt, profesjonalnie i terminowo.

Zaufali nam:

ZAUFALI NAM3